Портал бесплатных объявлений в Украине
Украина
Объявление устарело
Актуальные объявления Вы можете найти в рубрике: Ветеринарные препараты

Новинка! Флуамі (Флуами) 10 полосок (Белоруссия)

  • Вид: другие ветпрепараты
  • Место расположения: Киев
  • Дата размещения: 23 Апр
Показання щодо використання: препарат «Флуамі» призначений для діагностики та лікування варроатозу (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella). Довготривале та систематичне використання смужок препарату «Флуамі» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів підвищеної резистентності. Препарат «Флуамі» рекомендований у випадку інтенсивної інвазії бджолосімей, його застосовують у будь-яку пору року, при лікуванні варроатозу бджіл.
Дозування та спосіб використання: Обробку бджолосімей препаратом «Флуамі» проводять з розрахунку:
- 2 смужки на 1 бджолосім’ю, силою 10 гніздових рамок, з розміщенням між 3-4 та 7-8 соторамками,
- 1 смужка на 1 бджолосім’ю, силою 5 гніздових рамок, з розміщенням в центрі гнізда.
У випадку сильного ураження кліщем, допускається розміщення 1 додаткової смужки препарату «Флуамі»
Лікування вароатозу: Обробку препаратом «Флуамі» бджолосімей, вражених кліщем варроа (Varroa destructor), проводять навесні, після першого обліту бджіл, влітку та восени, після закінчення основного періоду медозбору.
Перед застосуванням препарату «Флуамі» дно вулика вкривають чистим аркушем паперу, змащеним вазеліновим маслом. Через 24 години після вивішування смужок препарату «Флуамі» дно вулика перевіряють на наявність загиблих кліщів Varroa destructor.
Смужки препарату «Флуамі» залишають у гнізді від 3 до 20 діб, в залежності від кількості печатного розплоду.
Через 5-8 діб, внаслідок сублімації синтетичних компонентів препарату та інтенсивного випаровування ефірних масел, ефективність пластин може знижуватись, тому, за необхідності, додатково розміщують 1-2 смужки препарату «Флуамі», в залежності від ступеню ураженості кліщем.