Портал бесплатных объявлений в Украине
Украина
Объявление устарело
Актуальные объявления Вы можете найти в рубрике: Ветеринарные препараты

Линко-Спектиномиц. 5/10

  • Место расположения: Киев и область
  • Дата размещения: 22 Май 2018
Ветеринарные препараты фирмы “АЛЬФАСАН” Голландия
розчин для ін’єкцій
Опис: Безбарвний або світло-жовтий стерильний розчин.
Склад: 1мл препарату містить діючу речовину лінкоміцин (гідрохлорид) - 50 мг; спектиноміцин (сульфат) - 100 мг.
Фармакологічні властивості: Комбінація лінкоміцин-спектоміцин характеризується широким спектром дії завдяки синергічному ефекту.
Лінкоміцин - це лінкозамідний антибіотик, продукт життєдіяльності Streptomyces lincolnensis. Механізм дії – інгібування білкового синтезу на рівні рибосомної субодиниці 50S. Лінкоміцин діє на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми ( Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Bacillus anthracis, Corynebacterium spp., Actinobacillus spp., Bordetella spp., деякі види Nocardis та Actinomyces spp.). Особливо ефективний проти Serpulina hyodysenteriae та Mycoplasma spp..
Спектиноміцин - це аміноциклічний антибіотик, отриманий з Streptomyces spectabilis. Діє переважно на грамнегативні мікроорганізми ( E. coli, Pasteurella multocida, Salmonella spp., Clostridium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Haemophilus spp., Vibrio spp.), а також мікоплазми (Mycoplasma spp.). Механізм дії - інгібування білкового синтезу на рівні рибосомної субодиниці 30S.
Застосування:
Телята: лікування тварин, хворих на пневмонію та ентерит (пневмоентерит), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину та спектиноміцину.
Вівці: лікування тварин, хворих на некробацильоз, а також при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину та спектиноміцину.
Свині: лікування, тварин, хворих на ензоотичну пневмонію, дизентерію, ентерит, артрит, чуму свиней та вторинні бактеріальні інфекції при захворюваннях вірусної природи, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину та спектиноміцину.
Собаки: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, шкіри та сечостатевої системи (такі як, пневмонія, фарингіт, ларингіт, бронхіт, піодермія, дерматит, абсцеси, цистит, метрит), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину та спектиноміцину.
Коти: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, сечостатевої системи, абсцесах та інфікованих ранах, вторинних бактеріальних інфекціях при вірусних захворюваннях (панлейкопенія, пневмонія, ринотрахеіт), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину та спектиноміцину.
Свійська птиця (курчата, індики): лікування птиці, хворої на інфекцію альвеолярних мішечків, холеру, стафілококову інфекцію, синусит і гострий риніт, а також при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину та спектиноміцину..