Портал бесплатных объявлений в Украине
Украина
Объявление устарело
Актуальные объявления Вы можете найти в рубрике: Ветеринарные препараты

Компания ЗВК реализует: Клиносан, Йодоклин, Клинотоксил и пр

  • Вид: другие ветпрепараты
  • Место расположения: Харьков, Дзержинский район
  • Дата размещения: 1 Фев
зОВ «Українсько – польське спільне підприємство «ЗВК» – вітчизняний виробник продуктів ветеринарної галузі з натуральних природних компонентів для здоров’я тварин та ефективного тваринництва.

Компанія успішно працює на ветеринарному ринку України з 2004 року і на сьогоднішній день займає лідируючі позиції у своїй галузі. Результатом постійного аналізу потреби ринку, а також тісної співпраці з ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок у місті Львові, стала реєстрація та випуск нашою компанією ряду препаратів для тваринництва.

Сьогодні ТзОВ «УПСП «ЗВК» випускає сучасну продукцію найвищої якості у відповідності з міжнародними стандартами під такими відомими брендами як КЛІНОСАН, ЙОДОКЛІН, КЛІНОТОКСИЛ, НІЖНІСТЬ, СВІЖІСТЬ тощо.

Продукти Нашого виробництва характеризуються відмінною якістю і мають необхідні сертифікати та реєстраційні посвідчення. Накопичення певного науково-дослідного потенціалу, підбір оптимальних складових, розробка рецептур, грамотне забезпечення технологічного процесу вивело ТзОВ «УПСП «ЗВК» у лідери галузі. У своїй роботі ми керуємося передовими досягненнями та напрацюваннями вчених різних країн світу та України.

Сьогодні фірма динамічно розвивається, обсяг продаж з року в рік постійно зростає. Оновлений асортимент, зручна упаковка, дієві, конкурентоздатні продукти, привітний , кваліфікований персонал – основні наші пріоритети.
Адже, ТзОВ «Українсько-польське спільне підприємство «ЗВК» – це український виробник, що турбується про здоров`я ваших тварин.