Портал бесплатных объявлений в Украине
Украина
Объявление устарело
Актуальные объявления Вы можете найти в рубрике: Свиньи

Поросята кармал. Мама вєтнамська + кабанчик венгерська мангалиця.

  • Место расположения: Тернополь и область, Теребовля
  • Дата размещения: 14 Апр 2018
Поросята породи Кармал. Дуже жваві. Здорові. Народились 10 березня.
5льошок, та 6 пацючків. Продавати буду коли поросятам буде 30 днів.

На останніх трьох фото їх мама свинка вєтнамська вислобрюха, та кабана венгерської пухової мангалиці (важить приблизно 100 кг), яким покривали льошку.. Льошка важить 70кг. Можливо її продам, як свиноматку. Шкода різати. Це вже четвертий її опорос.
Є у вас запитаня? Пишіть - відповім. Або дзвоніть. + 380 - Показати номер -
Перегляньте будьласка відео https://youtu.be/cfSCd6kO7Xk
Серед численних переваг породи Кармал можна відзначити: спокійна вдача; висока швидкість росту - через 115 днів від народження льошка досягає статевої зрілості; рання репродуктивна здатність - у віці 8 місяців самки можуть пороситися, в той час як більшість інших свиней навіть не готові до спаровування; холодостойкость і можливість вуличного утримання цілий рік; стійкий імунітет і міцний шлунково-кишковий тракт, що дозволяє переробляти навіть грубу їжу; вигідність в вигодовуванні, оскільки відгодовувати напівдиких свиней практично в три рази дешевше, ніж звичайних домашніх.
Щоб м'ясо зберегло соковитість і м'якість, свиней відправляють на забій у віці не старше 1,5 років. Але навіть до такого віку тварини встигають набрати достатньої ваги - близько 200-220 кг, причому самки і самці мають приблизно однакову вагу, різниця лише кількома кілограмами. Кармали абсолютно невибагливі в їжі і вони будуть їсти практично все. Вони із задоволенням поїдають сіно, траву, силос, просте зерно, всілякі каші, картоплю і буряк. Від гарного харчування порося здатні до 7,5 місяців набрати від 80 до 120 кг.

Свині цієї породи не вимагають запарювання мішанок, їм прекрасно підходить їжа в сирому і подрібненому вигляді. Тварини можуть стрімко набирати масу і на звичайних харчових відходах, а зерна їм потрібно втричі менше, ніж простим породам.